Vytištěno ze stránky https://www.bas.cz/belec/index.php

Belec - mobilní a laboratorní spektrometry

Německý výrobce spektrometrů BELEC je známý díky vysoce přesným mobilních optických emisních jiskrových spektrometrů. Spektrometry BELEC jsou vyráběny s opravdovou německou precizností a důsledností. Jedná se o nejmenší spektrometry přesně měřící uhlík a další prvky, ale zároveň i vysoce přesné mobilní a stacionární spektrometry. Firma BELEC patří mezi největší výrobce mobilních spektrometrů na světě a současně představuje absolutní špičku v tomto oboru.

 • Mobilní spektrometr

  Belec Compact Port

  Tento mobilní extrémně výkonný spektrometr slouží pro velmi přesné chemické analýzy nebo rychlá a spolehlivá třídění kovových materiálů přímo v provozních podmínkách. Svou hmotností 17 kg se řadí mezi nejmenší a zároveň nejpřesnější mobilní spektrometry. Vyniká vysokou přesností měření a přitom je jednoduchý na obsluhu. Ve spektrometru může být osazena řada analytických kanálů a může být nakonfigurován současně pro několik bází. Dodává se plně nakalibrovaný dle specifikace zákazníka. Detailní informace...

 • Stolní spektrometr

  Belec Inspect

  stolní kompaktní spektrometr určený pro přesné chemické analýzy všech kovových materiálů. Detailní informace...

 • Laboratorní modulární spektrometr

  Belec Vario Lab

  jedná se o modulární stacionární spektrometr určený pro přesné chemické analýzy všech kovových materiálů. Vyznačuje se flexibilitou, vysokou přesností, spolehlivostí a snadnou obsluhou. V jednom přístroji mohou být vestavěny až tři optické systémy dle potřeby zákazníka. Jednou zmnoha výhod spektrometru je možnost montáže přídavné odjiskřovací pistole nebo druhého analytického stativu. Spektrometr se dodává plně nakalibrovaný dle specifikace zákazníka. Detailní informace...Potřebujete více informací o produktu?

 • zjistit cenu
 • +420 541 126 090

další produkty v kategorii mobilní spektrometry

Máte zájem? Najdeme nejvýhodnější řešení přímo pro vás
Zjistit cenu
Vytištěno ze stránky https://www.bas.cz/belec/index.php