Vytištěno ze stránky https://www.bas.cz/belec/index.php

Belec - mobilní a laboratorní spektrometry

Německý výrobce spektrometrů BELEC je známý díky vysoce přesným mobilních optických emisních jiskrových spektrometrů. Spektrometry BELEC jsou vyráběny s opravdovou německou precizností a důsledností. Jedná se o nejmenší spektrometry přesně měřící uhlík a další prvky, ale zároveň i vysoce přesné mobilní a stacionární spektrometry. Firma BELEC patří mezi největší výrobce mobilních spektrometrů na světě a současně představuje absolutní špičku v tomto oboru.

 • Mobilní spektrometr

  Belec Compact Port

  Tento mobilní extrémně výkonný spektrometr slouží pro velmi přesné chemické analýzy nebo rychlá a spolehlivá třídění kovových materiálů přímo v provozních podmínkách. Svou hmotností 17 kg se řadí mezi nejmenší a zároveň nejpřesnější mobilní spektrometry. Vyniká vysokou přesností měření a přitom je jednoduchý na obsluhu. Ve spektrometru může být osazeno až 36 analytických kanálů a může být nakonfigurován současně pro několik bází. Dodává se plně nakalibrovaný dle specifikace zákazníka. Detailní informace...

 • Modulární spektrometr

  Belec Vario Lab

  jedná se o modulární stacionární spektrometr určený pro přesné chemické analýzy všech kovových materiálů. Vyznačuje se flexibilitou, velmi malými rozměry, vysokou přesností, spolehlivostí a snadnou obsluhou. V jednom přístroji mohou být vestavěny až tři optické systémy, každý s 36 kanály. Jednou zmnoha výhod spektrometru je možnost montáže přídavné odjiskřovací pistole nebo druhého analytického stativu. Spektrometr se dodává plně nakalibrovaný dle specifikace zákazníka. Detailní informace...Potřebujete více informací o produktu?

 • zjistit cenu
 • +420 541 126 090

další produkty v kategorii mobilní spektrometry

Máte zájem? Najdeme nejvýhodnější řešení přímo pro vás
Zjistit cenu
Vytištěno ze stránky https://www.bas.cz/belec/index.php