Vytištěno ze stránky https://www.bas.cz/handheld-z-backscatter-screening-system/hbi-120_mini_z_backscatter.php

Backscatter zobrazovač
HBI-120 VIKEN (dutinový zobrazovač)

LAD (Large Aread Detektor)

Ultra malý a lehký X-Ray backscatter zobrazovač HBI-120 vyniká řadou unikátních vlastností. Jednou z nich je schopnost zobrazovat předměty i za ocelí (i přes 5mm tlustou, což je násobně více než je tloušťka např. automobilového plechu). Přístroj je navržen pro snadnou obsluhu a při vývoji byl kladen důraz na bezpečnost a odstínění obsluhy – díky tomu přístroj spadá do klasifikace drobných zdrojů – tedy nejnižší možná klasifikace, kdy pro obsluhu přístroje stačí pouhé proškolení. Není tedy třeba statutu radiačního pracovníka.

S přístrojem HBI-120 lze rychle, levně a bezpečně najít ukryté výbušniny, narkotika a další kontraband i za ocelí o tloušťce i přes 5mm. Snadno tak lze najít předměty v blatnících, náraznících, dutinách auta, pneumatikách, výplních dveří, výfukovém systému, pod palubní deskou, v sedadlech. Snadno lze provádět inspekci i na lodích, v letadlech, ocelových sudech, odpadkových nádobách, poštovních schránkách a dalších místech.

Aplikace:

  • Celní kontrola
  • Ostraha vládních objektů a osob
  • VIP security
  • EOD týmy, SpecNas, Policie, hledání drog
  • Bezpečnostní kontroly
  • Letectví a letecká bezpečnost
  • Bezpečnost veřejné dopravy


Potřebujete více informací o produktu?

  • zjistit cenu
  • +420 541 126 090

další produkty v kategorii Safety and security

podrobný popis produktu

Inovativní a výkonný backscatter zobrazovač HBI-120

Obraz přístroje HBI-120 je generován miniaturním X-Ray generátorem s napětím 120kV, který provádí rastrové skenování. Svazek rentgenových paprsků je velikosti přibližně tužky. Pohybem přístroje u předmětu zájmu pak dochází k postupné vizualizaci vnitřního objemu scanované oblasti. Obraz se zobrazuje v reálném čase na velkém i na přímém slunci velmi dobře čitelném displeji. Obrazovka je dotyková a přístroj ukládá snímek do vnitřní paměti. S přístrojem HBI-120 můžete skenovat plochu až 30x30 cm za sekundu a to s vysokým kontrastem. Obrazy skrytých hrozeb či kontrabandu tak vidíte okamžitě. Přístroj má bezpečnostní blokování, vestavenou videokameru, baterku a laserové zaměřování. Jednotku lze také namontovat na robot a ovládat dálkově přes USB, WiFi nebo Bluetooth. WiFi a Bluetooth lze samozřejmě v případě potřeby vypnout. Vestavěný rentgenový generátor HBI-120 je stíněný vyjma oblasti, kde vychází z přístroje tužkový paprsek rtg a to z přední části přístroje.

Technická specifikace - ruční zobrazovač

Specifikace ručního zobrazovače HBI-120:

Rozměry (Š x V x H) 24 x 22 x 17 cm
Hmotnost přístroje cca 3 kg
RTG generátor 120kV s optikou
Displej Velký Transflective displej - zabudovaný přímo do přístroje pro real time zobrazování
Rychlost scanu Až 30cm za vteřinu. 15 cm za vteřinu pro zvýšenou kvalitu.
Provozní podmínky zapnutí: -20°C až +60°C, po zapnutí: -40°C až +60°C
Prostředí Nekondenzující atmosferické podmínky. Přístroj má klasifikaci IP 54.
Skladovací podmínky Teplota okolí v rozmezí -10°C až +50°C
Odolnost proti pádu -20°C až +60°C (baterie je vhodné skladovat v plusových teplotách)
Klíčová slova pro vyhledávače: Heuresis tech corp, HBI-120, HANDHELD Z BACKSCATTER® SCREENING SYSTEM, AS&E Mini Z, The first Z Backscatter handheld imaging system, the MINI Z system provides unsurpassed operational flexibility for the detection of explosives, drugs, and other organic contraband in hard-to-reach areas.
Máte zájem? Najdeme nejvýhodnější řešení přímo pro vás
Zjistit cenu
Vytištěno ze stránky https://www.bas.cz/handheld-z-backscatter-screening-system/hbi-120_mini_z_backscatter.php