Vytištěno ze stránky https://www.bas.cz/innov-x-systems/rucni_analyzator_kovu_delta_professional.php

Ruční spektrometr a ruční analyzátor kovů DELTA PROFESSIONAL

Ruční analyzátor kovů, který přináší:
přesnost, rychlost, výkonnost, spolehlivost.

Série ručních analyzátorů kovů s označením DELTA představuje revoluci v ručních analyzátorech. Výrobce při tvorbě nové série DELTA využil všech dosavadních zkušeností z produkce více jak 10 000 přístrojů. V ČR a SR instalováno již přes 1 000 ručních analyzátorů Innov-X. Série DELTA využívá kompaktní rentgenky s výkonem 4W a pro lehké prvky využívá možnosti maximálního proudu až 200 uA! Velmi úzká geometrie detektoru, vzorku a rentgenky zajišťuje maximalizaci užitečného signálu a dosažení nejlepších možných přesností. Model DELTA používá velkoplošný SDD detektor, díky němuž dosahuje vyjímečných detekčních limitů a citlivosti i pro prvky jako jsou Mg, Al, Si, P, S, ... Série DELTA využívá nového typu floating point procesoru, který zásadně zrychluje veškeré operace přístroje, výpočty i rychlost reakcí uživatelského rozhraní. Přístroj tak reaguje vždy bez jakýchkoliv prodlev. Start přístroje ze zcela vypnutého stavu netrvá déle než 30 sekund. Přístroj používá propracovaný power management, který nebývale šetří hlavní baterii. Žádný jiný přístroj nevydrží na jednu baterii pracovat tak dlouho, tak rychle a tak přesně jako model DELTA. Přístroj podporuje výměnu baterií za chodu bez nutnosti vypínání přístroje nebo softwaru. S přístrojem je tak možné pracovat nepřetržitě. Při vývoji série DELTA byl kladen důraz na maximání spolehlivost, bezpečnost obsluhy a robustnost přístroje. Nově tato série používá speciálního systému odvodu tepla z kritických částí přístroje pomocí speciálního chladiče. Přístroj podporuje přenos naměřených dat pomocí USB a Bluetooth, přičemž s přístrojem je dodávaný kompletní data management pro tisk atestů, protokolů a souhrnných tabulek. Tělo přístroje je vyrobeno z osvědčeného materiálu LEXAN, který odolává i těm nejnáročnejším provozním podmínkám. Samozřejmostí je voděvzdornost a totální prachotěsnost. Dříve nevídaná rychlost, operativnost, jednoduchost ovládání jsou pro tuto modelovou řadu samozřejmostí.Potřebujete více informací o produktu?

  • zjistit cenu
  • +420 541 126 090

další produkty v kategorii Ruční analyzátory

podrobný popis - spektrometr DELTA PROFESSIONAL

Outdoor robustní provedení přístroje s pevně zapuštěným displejem zajišťuje odolnost přístroje ve všech situacích. Nový typ dotekového průmyslového displeje BLANVIEW zajišťuje výbornou čitelnost jak na přímém slunci tak za snížené viditelnosti. Provedení HW vyniká svou výkonností a spolehlivostí díky léty vyvíjenému konceptu kompaktnosti HV komponent.

Spolu se standardními prvky Ti, V, Cr, Mn, Fe, Co, Ni, Cu, Zn, Zr, Nb, Mo, Hf, W, Ta, Re, Pb, Ag, Sn, Bi a Sb přístroj dokáže analyzovat prvky jako jsou Au, Pd, Pt, Ir, Rh a dále pak samozřejmě prvky Al, Mg, Si, P, S bez použití vakua či hélia a to s bezkonkurenční analytickou přesností a rychlostí. Je možné přidat i další měřené prvky. Přístroj je bateriově napájen. Lze analyzovat vzorky, které mohou mít různé velikosti a tvary. Velkou výhodou je, že ve většině případů není potřeba žádná příprava vzorků a měření je nedestruktivní. Spektrometry DELTA mohou být na vyžádání vybaveny integrovanou full VGA kamerou s možností zúžení RTG paprsku na pouhé 3 mm! Kamera v kombinaci se zúžením paprsku poté umožňuje provedení analýzy například tenkých svarů, drobných kompnent, heterogenních materiálů, šperků, ... Výsledky se zobrazují okamžitě po startu měření. Výrobcem je renomovaná americká firma Innov-X Systems Inc.

Fotogalerie - spektrometr DELTA PROFESSIONAL

Série DELTA mimo jiné využívá i senzoru pohybu pro automatické probuzení přístroje v moment, kdy jej operátor uchopí do rukou. Standardizace přístroje je provedena automaticky při umístění přístroje do dokovací stanice a její platnost je 24 hodin nehledě na to, zda byl přístroj vypnut či nikoliv. Zcela tak odpadá používání standardizační krytky. Detekční limit je u modelu DELTA pro Mg od 0.20% bez použití vakua nebo hélia! Samozřejmostí je možnost analýzy síry pro přesnou separaci materiálů jako jsou 303 versus 304. Analýzy Al, Si v ocelích, bronzech a dalších materiálů.

 

O tomto přístroji nestačí jen číst - tento přístroj musíte vidět v akci!

 

Typické použití ručního spektrometru DELTA:

  • Velmi přesná a ultra rychlá nedestruktivní chemická analýza kovových a nekovových materiálů.
  • Okamžité ověřování jakostí a norem materiálů se zohledněním stopových prvků.
  • Rychlá pozitivní identifikace materiálů - PMI, záměny materiálů, kontrola a zajištění kvality (QC a QA)
  • Třídění kovových materiálů a chemická analýza kovového odpadu
  • Analýza ferorud včetně Al, Mg, Si, P ...
  • a řada dalších aplikací jako jsou autokatalyzátory, analýza kapalin, atp.

 

Pro informace o ceně +420 606 424 759

Klíčová slova pro vyhledávače: PŘENOSNÝ RENTGENFLUORESCENČNÍ ANALYZÁTOR, analyzátor šrotu ruční analyzátor kovů XRF ED-XRF RTG RoHS WEEE fluorescence rentgenový rentgenka spektrometr spectrometr analyzátor RoHS portable handheld lampa přenosný PMI QC QA NDT In-situ provozní analýza analýzy určování chemického složení normy stanovení zjištění analýzy pro životní prostředí sanace rozhodování environmental analyzes EPA 6200

 

Máte zájem? Najdeme nejvýhodnější řešení přímo pro vás
Zjistit cenu
Vytištěno ze stránky https://www.bas.cz/innov-x-systems/rucni_analyzator_kovu_delta_professional.php