Vytištěno ze stránky https://www.bas.cz/quality_brand.php
Quality Brand

Prohlášení o kvalitě - certifikovaný systém jakosti dle ISO 9001:2016

Firma BAS Rudice® spol. s r.o. dodává analytickou techniku již od roku 1990. Jsme výhradní zástupci předních světových výrobců pro oblast ČR a SR. Od samého začátku od nás naši zákazníci kupují kvalitní přístroje s dlouhodobě zajištěným servisem.

Za více než 33 let existence naší společnosti BAS Rudice® spol. s r.o. byl vybudován propracovaný systém kvality QMS (Quality Management System). Systém je certifikovaný dle ČSN EN ISO 9001:2016 - certifikát ISO zde. Veškeré úkony počínaje přejímkou přístrojů, kalibracemi, instalacemi u zákazníků, aplikační podporou a servisem jsou neustále monitorovány, dokumentovány, zdokonalovány a prováděny dle ISO 9001:2015 a ČSN EN ISO 9001:2016.

Zaměřujeme se především na kvalitu produktů a včasnost poskytnutí služeb zákazníkům. Mezi bedlivě sledované úkony patří i záruční a pozáruční servis. Zde dbáme zejména na maximální rychlost, profesionálnost a efektivitu servisního zásahu. Dodáváme pouze kvalitní přístroje, u kterých máme jistotu, že s nimi naši zákazníci nebudou mít problémy. Díky kvalitě našich přístrojů a zákaznicky orientovanému přístupu si řada námi dodaných přístrojů udržuje svoje parametry déle než 15 let.

Abychom Vám umožnili snadné rozeznání našich produktů s prověřenou kvalitou, označujeme je značkou kvality Quality Brand:

ISO 9001:2016 - BAS Rudice spol. s r.o. - Quality Brand

 

O vysoké a prověřené kvalitě našich produktů svědčí přes 1 700 spokojených zákazníků. V posledních letech přichází k firmě BAS Rudice® spol. s r.o. stále více nových zákazníků, zejména velkých firem.

Přidejte se i VY k naší rodině spokojených zákazníků a využívejte výhod, které Vám přináší naše značka Quality Brand.

Máte zájem? Najdeme nejvýhodnější řešení přímo pro vás
Zjistit cenu
Vytištěno ze stránky https://www.bas.cz/quality_brand.php