Vytištěno ze stránky https://www.bas.cz/dodavatele-spektrometru/prodejci-spektrometru.php
BAS Rudice, budova U Vodárny 1, 678 01 Blansko

O společnosti BAS Rudice spol. s r.o. - dodavateli spektrometrů pro ČR a SR

Firma BAS Rudice vznikla v roce 1990. Od začátku se specializujeme na dodávky a prodej spektrometrů, prodej analyzátorů a spektrofotometrů. Našimi dodavateli jsou přední světoví výrobci této přístrojové techniky. K dnešnímu dni již převýšil počet námi instalovaných přístrojů číslo 1 700. BAS Rudice je v ČR a SR nejvýznamnější výhradní distributor v oboru spektrometrie a spektrofotometrie, přičemž v posledních letech dodáváme většinu spektrometrů na trhu ČR a SR. Jsme tedy největší dodavatel a prodejce spektrometrů v ČR a SR, čemuž odpovídá i kvalita a rozsah námi dodávaných služeb a přístrojů. Jsme profesionální a dlouhodobý partner pro úspěšné firmy. Disponujeme vlastním vývojovým a aplikačním střediskem v Blansku, které má i plně vybavený show room.Prodej spektrometrů popis činnosti

Prodej spektrometrů

Zaměstnáváme zkušené odborníky a schopné mladé inženýry. Proto zvládáme na vysoké úrovni nejmodernější technologie a přitom nám nechybí dlouholetá praxe v našem oboru. Zaměřujeme se především na dodávky přesných, kvalitních, spolehlivých a technicky vyspělých přístrojů pro průmyslové aplikace. Námi dodávané přístroje a SW mají pro zákazníky vysokou hodnotu. Zajišťují jim celosvětově konkurenceschopnost a vysoké zisky. Není tedy důvod kupovat spektrometry a spektrofotometry od jiných firem. Pro zákazníky jsme zajímaví i cenově, protože dokážeme dodat kvalitní přístroje za nejlepší ceny

Spektrometry se používají na rychlé a přesné chemické analýzy v různých oborech - elektronika, automobilový průmysl, metalurgie, slévárenství, strojírenství, rafinerie, chemický průmysl, energetika, šrotařský průmysl a další obory. Spektrometry se používají pro řízení jakosti výroby, zajištění a kontrolu kvality (QA), identifikaci a třídění materiálů (PMI), RoHS/ELV/WEEE nebo vědecké aplikace. Dodáváme přesné přístroje pro laboratoře, výrobní provozy a vysoce kvalitní přenosné přístroje. Spektrofotometry a speciální koloristické skříně se používají pro měření a posuzování barev, zejména v automobilovém průmyslu.

Provádíme tyto hlavní činnosti :
  • Prodej spektrometrů.
  • Kompletní dodávky přístrojů "na klíč" zahrnující instalaci a zaškolení obsluhy.
  • Dodáváme zákazníkům nejlepší technická řešení šitá na míru.
  • Autorizovaný značkový záruční a pozáruční servis vlastními inženýry školenými přímo u výrobců.
  • Odborná školení nových i stávajících zákazníků.
  • Pravidelné profylaktické prohlídky, kalibrace a certifikace námi dodaných přístrojů.
  • Dodávky a instalace originálních náhradních dílů.
  • Odborné překlady uživatelských manuálů a lokalizace software do češtiny.
  • Zkoušky provozní stálosti (ZPS), profylaktická kontrola, vystavení certifikátu o kalibraci přístroje s dokladovanou metrologickou návazností. Provádění kalibrace.

Jsme technicky vyspělá a ekonomicky stabilní firma s jasnou budoucností. Máme zavedený a certifikovaný systém jakosti QMS dle ISO 9001:2016. Podstatný je náš rychlý autorizovaný odborný servis, který provádíme vlastními zkušenými a erudovanými techniky, kteří jsou pravidelně školeni v zahraničí u našich dodavatelských firem. Velké firmy a jejich dodavatelé si opakovaně od BAS Rudice kupují další přístroje, aby si zachovali konkurenceschopnost a světovou úroveň. Firmy od nás získají ta nejlepší technická řešení a profesionální servis.

V tuzemsku i ve světě má firma BAS Rudice velmi dobré jméno. Jsme solidní, spolehlivý a stabilní partner. Přední světové firmy o nás ví, že jsme známý distributor přesných přístrojů a máme ty nejlepší praktické zkušenosti a odborný servis. Proto s námi postupně navazují spolupráci další přední světové firmy a jejich subdodavatelé.

Projekt

Ve spolupráci s VUT Brno, Fakultou chemickou byl v roce 2017 dokončen Projekt CZ.01.1.02/0.0/0.0/16_045/0007244 „Porovnání různorodých standardů různými metodami“, který byl podpořen Evropským fondem pro regionální rozvoj z Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost částkou 245 250 Kč. Cílem projektu bylo změřit dostupné standardy pomocí různých metod a na základě výsledků určit které standardy jsou vhodné pro potřebné kalibrace.

Máte zájem? Najdeme nejvýhodnější řešení přímo pro vás
Zjistit cenu
Vytištěno ze stránky https://www.bas.cz/dodavatele-spektrometru/prodejci-spektrometru.php